AktualnościHALO MORĄG

10 lat portalu mediagroupinfo

Portal funkcjonuje od 11 października 2011 roku.  Pierwszego dnia odwiedziło go, bez wcześniejszej promocji, reklamy,  111 osób. Od tamtej pory serwis notuje codzienne wzrosty oglądalności. Odnotowujemy dziennie średnio 9000 – 12000 wejść na  stronę. Bardzo nas to cieszy, ale i motywuje do dalszej pracy. Z okazji 10-lecia portalu składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia.

Misją portalu jest przekazywanie na bieżąco informacji. Staramy się ją  realizować z myślą o wymagającym odbiorcy. Oprócz informacji  z Morąga zamieszczamy teksty z Warmii i Mazur, przybliżamy lokalną  historię, zaglądamy do sąsiadów Gminy Morąg, sprawdzamy, co dzieje się na kolei.

W listopadzie 2020 roku przetransferowaliśmy  stronę na nowy  serwer dedykowany oraz nową domenę – www.mediagroupinfo.eu, aby być bardziej dostępni dla czytelników i atrakcyjni dla klientów.

Stawiamy na: aktualności, wiadomości regionalne i ogólnopolskie,  plotki i nie tylko z życia gwiazd i mediów, sport oraz rozmaitości, dzięki czemu nasze statystyki sukcesywnie rosną. Jesteśmy najtańszym  medium w tym regionie, która dociera do odbiorców nie tylko na  naszym terenie, ale również w powiecie, województwie, kraju czy  za granicą. Codzienne bieżące informacje sprawiają, że odbiorcy chętnie sięgają po to źródło informacji.

Wspieramy akcje charytatywne. Jesteśmy bardzo otwarci na nowe  pomysły, projekty, zadania.  Sukcesywnie rozwijamy nasz portal,  opierając się  na opiniach naszych użytkowników. Jesteśmy dostępni  nie tylko jako portal internetowy. Docieramy do użytkowników również  przy pomocy portali społecznościowych takich, jak Facebook. Tam również notujemy wysokie statystyki.

Dzisiaj mija 10 lat naszego portalu. Dzięki Państwu możemy świętować  ten jubileusz, to wy stoicie za jego sukcesem. Dzisiaj świętujmy ten sukces razem. Chcemy podziękować Państwu za 10 lat serdeczności, emocji, zaufania.

Z okazji 10-lecia portalu składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Naszym Partnerom, Klientom dziękujemy za pełen profesjonalizm z Państwa strony. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym Czytelnikom za 10 lat serdeczności, emocji, zaufania, którym portal obdarzaliście i obdarzacie każdego dnia.

Wyrażamy nadzieję, że dotychczasowe relacje partnerskie i biznesowe będą kontynuowane i przyczynią się do dalszego rozwoju oraz obopólnych korzyści.

(red.)

error: Nie kopiuj!!!