AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

21 listopada – Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, który przypada 21 listopada, szczególnie w tym trudnym czasie, wszystkim pracującym w zakresie pomocy społecznej składamy podziękowania i najlepsze życzenia. Życzenia do dyrekcji i pracowników morąskiego ośrodka pomocy społecznej skierował Burmistrz Morąga, Tadeusz Sobierajski.

To polskie święto państwowe wyraża uznanie dla pracy wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Święto jest obchodzone na mocy zapisu ustawy o pomocy społecznej z dnia 29 listopada 1990 r.

Jadwiga Kosieradzka,

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Morągu

Z okazji przypadającego 21 listopada Dnia Pracownika Socjalnego, Pani i pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Morągu, składam podziękowania i wyrazy uznania za trud i pracę włożone w codzienną pomoc osobom jej potrzebującym.

To dzięki Waszej postawie i zaangażowaniu, mieszkańcy Gminy Morąg, którzy często nie z własnej winy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, otrzymali upragnioną pomoc. A w dobie walki z pandemią koronawirusa dzięki Wam mogą czuć się bezpieczniej.

Życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Niech kolejne działania motywują Was do podejmowania wyzwań, przynosząc pozytywne efekty dla dobra mieszkańców i będą powodem do dumy i ludzkiej życzliwości.

Burmistrz Morąga

(red./UM Morąg)

error: Nie kopiuj!!!