Warmia i Mazury

25-latek przed sądem odpowie za uszkodzenie ciała, naruszenie nietykalności cielesnej i zniszczenie mienia

Policjanci zakończyli sprawę młodego mężczyzny, który popełnił szereg przestępstw. 25-latek usłyszał w sumie 6 zarzutów. Dwa z nich dotyczyły uszkodzenia ciała, dwa naruszenia nietykalności cielesnej i ostatnie dwa zniszczenia mienia. Przy czym przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu dopuścił się w warunkach tzw. recydywy.

Ostródzcy kryminalni aktem oskarżenia zakończyli sprawę prowadzoną przeciwko 25-letniemu mężczyźnie. Młody agresor w lipcu 2019 roku dopuścił się szeregu przestępstw na terenie Ostródy. O sprawie pisaliśmy w sierpniu 2019 roku:

http://warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/60481,Bez-powodu-niszczyl-napotkane-mienie-oraz-bil-przypadkowe-osoby-24-latek-zostal-.html

Mężczyzna został wtedy aresztowany i nadal w areszcie przebywa. Zebrany w sprawie materiał dowodowy dał podstawy do tego, aby przedstawić mu w sumie 6 zarzutów. I tak 25-letni już dzisiaj mężczyzna usłyszał dwa zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała, dwa zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej oraz dwa zarzuty uszkodzenia mienia. Przy czym mężczyzna za przestępstwa z katalogu przestępstw przeciwko zdrowiu i życiu odpowie w warunkach tzw. recydywy. Jeżeli chodzi o przestępstwa przeciwko mieniu, to 25-latek ma na sumieniu uszkodzenie dwóch pojazdów i wybicie szyby w jednej z witryn sklepowych na terenie miasta. Wartość strat to ponad 2 tyś zł.

W najbliższym czasie akt oskarżenia przeciwko podejrzanemu 25-latkowi trafi do sądu i to sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

(KPP Ostróda)

error: Nie kopiuj!!!