Akcja poboru krwi 25 KWIETNIA 2025 w Morągu
Akcja poboru krwi, która odbędzie się 25 kwietnia 2025 roku w Morągu, to doskonała okazja, by podzielić się tym bezcennym darem, jakim jest krew. Hasło „Krew darem życia” przypomina nam, jak ogromne znaczenie ma każdy litr krwi oddany przez dawców – może uratować życie wielu osób, od pacjentów po wypadkach po tych walczących z ciężkimi chorobami. Szczegóły na plakacie.
Oddając krew, nie tylko pomagamy innym, ale także czynimy gest solidarności i wsparcia wobec naszej społeczności. Przyłączając się do tej szlachetnej inicjatywy, stajemy się częścią łańcucha dobra, który nie ma końca. Zachęcamy wszystkich, którzy mogą, do udziału w tej akcji i wspólnego niesienia pomocy tym, którzy najbardziej jej potrzebują.
(red./UM Morąg)

