Apelujemy o oddawanie krwi dla Kornelii Rudnik z Morąga

POLSKI CZERWONY KRZYŻ  ODDZIAŁ  REJONOWY W MORĄGU APELUJE DO ZDROWYCH OSÓB W WIEKU OD 18-60 O ZGŁASZANIE SIĘ  W DNIU 3 GRUDNIA 2021 r., w godz. 8.00 – 11.00. Potrzebnych jest  50 osób, które chcą oddać krew dla chorej na białaczkę Kornelii Rudnik.

– Jedno z naszych tanecznych dzieci ST ” U Mirka” potrzebuje wsparcia. Kochani z naszej Tanecznej Rodziny: i Ci , którzy z Kornelką tańczyli , i obecni tancerze , Wasze Rodziny i znajomi , do wszystkich wielka prośba – kto może niech przybywa! Korcia na nas liczy! Powielajcie , przekazujcie informację i wspierajcie sercem i każdą cenną kroplą! – zachęca Agnieszka Grzymkowska.

Miejsce: parking przed Morąskim Domem Kultury ( od strony ul. Ogrodowej)

– W ZWIĄZKU Z PANUJĄCĄ SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNĄ BĘDĄ OGRANICZENIA OSÓB ZAREJESTROWANYCH -TYLKO DO 50 OSÓB

– W AUTOBUSIE MOGĄ ZNAJDOWAĆ SIĘ 2 OSOBY.

– PRZY AUTOBUSIE MUSI BYĆ ZACHOWANA ODLEGŁOŚĆ MIĘDZY OSOBAMI.

– KAŻDA OSOBA DOSTANIE MASECZKĘ , RĘKAWICZKI ORAZ PRZEJDZIE WSTĘPNĄ KWALIFIKACJĘ (POMIAR TEMPERATURY, WYPEŁNI DODATKOWĄ ANKIETĘ)

Informujemy, iż dla krwiodawców dojeżdżających z miejsca zamieszkania na akcje poboru krwi dokonywany jest zwrot kosztów podróży w cenie biletu!!!

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie zastrzega możliwość odwołania akcji poboru krwi z przyczyn niezależnych.

(PCK Morąg)

APEL O ODDAWANIE KRWI