Atomowe Czwartki w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu oraz Małgorzata Kadylak zapraszają na jedyne w swoim rodzaju Atomowe Czwartki w bibliotece! Zajęcia skierowane są do dzieci 4 i 5-letnich, które nie uczęszczają do przedszkola.

Czas spędzony w bibliotece będzie miał charakter zajęć plastycznych i ruchowych oraz teatrzyków, a tematem przewodnim na zajęciach będzie świat bajkowy prezentowany w literaturze dziecięcej. Zajęcia mają za zadanie uczyć dzieci pracy w grupie oraz akceptowania siebie nawzajem. Wspólne zabawy z dziećmi takie jak np. zabawy paluszkowe, plastyczne, nauka prostych wierszyków, piosenek, wyliczanek, „masażyki”, głośne czytanie, itp. to pobudzenie wyobraźni oraz nauka poprzez zabawę. Nie zabraknie doświadczeń oraz eksperymentów, których dzieci będą mogły się nauczyć. Biblioteka to miejsce, w którym nie tylko można wypożyczyć literaturę, ale również miło spędzić czas w grupie.

Pierwsze spotkanie już 9 stycznia 2020 r.!

Zajęcia odbywać się będą w każdy czwartek od godz. 10:00 do 12:00 w Sali Wielofunkcyjnej.

Zapisy prowadzone są w Czytelni dla Dorosłych oraz pod nr tel. 757 11 12. Liczba miejsc jest ograniczona – 15 osób. Udział w zajęciach jest bezpłatny

(MBP Morąg)