Warmia i Mazury

Bank Żywności w Olsztynie poszukuje do pracy

W związku z rozwojem kolejnych inicjatyw Bank Żywności w Olsztynie poszukuje kandydatek/ kandydatów do Działu Innowacji i Współpracy Międzynarodowej.

Bank Żywności w Olsztynie to organizacja pozarządowa. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu żywności i jej dystrybucji na rzecz potrzebujących mieszkańców Warmii i Mazur. Ratujemy żywność przed zmarnowaniem, edukujemy w zakresie prawidłowego odżywiania i niemarnowania jedzenia oraz aktywizujemy społecznie i zawodowo.

TRZY PODSTAWOWE ZASADY NASZEGO DZIAŁANIA:

Zasada non-profit – działalność bez zysku – realizowana poprzez bezpłatne pozyskiwane żywności oraz jej bezpłatną dystrybucję
Zasada kierowania żywności do potrzebujących poprzez organizacje charytatywne zajmujące się bezpośrednio dożywianiem
Zasada apolityczności oraz różnorodności światopoglądowej

Opis stanowiska:

współpraca w realizacji projektów, w tym międzynarodowych związanych z głównym obszarami działalności Banku Żywności w Olsztynie, tj. żywność, żywienie, edukacja zwłaszcza w zakresie walki z marnowaniem żywności,

wspieranie przedsiębiorczości

współudział w kreowaniu pomysłów oraz tworzeniu projektów rozwojowych finansowanych ze środków zewnętrznych, w tym projektów
międzynarodowych

realizacja wydarzeń edukacyjnych, eventów, warsztatów, konferencji, seminariów itp.

nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami z myślą o przyszłych wspólnych inicjatywach

Wymagania:

dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

wykształcenie wyższe, studia w obszarach związanych z żywnością, żywieniem czy tematyką rolno-spożywczą będą dodatkowym atutem

rzetelność i samodzielność

nastawienie na pracę zespołową

kreatywność projektowa

otwartość na zagraniczne podróże służbowe (kilka w roku)

Mile widziane:

zainteresowania związane z tematami żywności, żywienia, edukacją i innowacjami w branży rolno-spożywczej

znajomość zasad wdrażania i realizacji projektów dofinansowanych ze środków unijnych będzie dodatkowym atutem

komunikatywność

kreatywność

odpowiedzialność i sumienność

samodzielność, ale i umiejętność pracy w zespole

bardzo dobre umiejętności organizacyjne

praca pod presją czasu

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

możliwość realizacji projektów międzynarodowych, w tym służbowych wyjazdów zagranicznych

pracę w energicznym, otwartym i kreatywnym zespole

interesującą pracę i zróżnicowany zakres zadań

możliwość rozwoju zawodowego i stałego poszerzania wiedzy i wymiany doświadczeń w zakresie realizacji i tworzenia projektów także
międzynarodowych,

przyjazną atmosferę i zadaniowe podejście do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: aneta.kisluk@kuzniaspoleczna.pl do 28.08.2022 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bank Żywności w Olsztynie, z siedzibą przy ul. Marka Kotańskiego 1, 10-166 Olsztyn, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2019.1781 t.j.)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Olsztynie, z siedzibą przy ul. Marka Kotańskiego 1, 10-166 Olsztyn. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

(Bank Żywności w Olsztynie)

error: Nie kopiuj!!!