AktualnościHALO MORĄGWarmia i Mazury

„Barwy wolontariatu” – przyjmowanie zgłoszeń

Konkurs daje możliwość do zaprezentowania ciekawych sylwetek wolontariuszy, wyjątkowych akcji wolontarystycznych, podzielenia się refleksjami na temat tej formy działalności.

Wolontariat nigdy nie przemija i zawsze jest czas oraz potrzeba pomocy drugiemu człowiekowi, a także bycia aktywnym obywatelem w swoim środowisku lokalnym jak i na arenie międzynarodowej.

Inicjatywa skierowana jest do wolontariuszy, osób korzystających z ich pomocy, przedsiębiorstw, które realizują program wolontariatu pracowniczego, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych współpracujących z wolontariuszami i wspierających ruch wolontarystyczny w Polsce.

Ocenie nominowanych kandydatów podlegać będzie przede wszystkim: zaangażowanie, innowacyjność, skuteczność oraz partnerstwo w podejmowanych przez wolontariuszy działaniach.

Termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów upływa 15 listopada 2020 roku. Do końca 30 listopada  2020 r. zostaną wybrani laureaci lokalni i  regionalni, natomiast rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w grudniu.

Zgłoszenia:
Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu
ul. Związku Jaszczurczego 17/26 , 82-300 Elbląg,
bądź na adres mail: wolontariat@centrumelblag.pl,
lub osobiście do siedziby biura Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu.

FORMULARZE ORAZ REGULAMIN KONKURSU

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!