Bezpłatne seminarium dla przedsiębiorców z Warmii i Mazur

Seminarium „HONGKONG jako brama do rynku chińskiego” odbędzie się 26 września 2019 roku w Olsztynie. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 września.

Mimo swej niedużej powierzchni oraz zaledwie kilkumilionowej populacji Hongkong jest 7 największą gospodarką handlową świata.

Ponad 90 procent PKB Hongkongu pochodzi z sektora usług, co sprawia iż jest on najbardziej zorientowaną na usługi gospodarką na świecie, a także jednym z największych eksporterów zegarków, gier i zabawek, telefonów komórkowych oraz elektroniki. Hongkong to również brama na rynki azjatyckie dla eksporterów. Ponad 90% importowanej do Hongkongu żywności przeznaczone jest do ponownego eksportu.

Uczestnicy seminarium dowiedzą się jakie znaczenie ma Hongkong w sprzedaży transgranicznej i dlaczego firmy z całego świata otwierają tu swoje przedstawicielstwa a także co, jak i dlaczego warto eksportować do Chin.
Swoimi doświadczeniami podzielą się przedsiębiorcy, którzy pierwsze kroki na rynku chińskim mają już za sobą.
Firmy zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie własnoręcznie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: een@wmarr.olsztyn.pl

Spotkanie potrwa w godz. 10-14 w siedzibie Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie (ul. Jagiellońska 91A).

Organizatorami przedsięwzięcia są Hong Kong Trade Development Council, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów przy Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie oraz Enterprise Europe Network przy WMARR S.A. w Olsztynie.

Do pobrania: 
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 
PROGRAM SPOTKANIA 

(wwim)