AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Biblioteka poleca wirtualną czytelnię

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu zaprasza do korzystania z IBUK Libra – wirtualnej czytelni książek elektronicznych.

Korzystając z IBUK Libry czytelnicy MBP w Morągu otrzymują: dostęp do wirtualnej czytelni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, możliwość korzystania z zasobów czytelni z dowolnego miejsca

dostęp do książek na laptopie, tablecie lub smartfonie, tysiące tytułów w języku polskim, największy zbiór publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych, beletrystycznych, szybki podgląd pełnych tekstów, spersonalizowana półka z książkami myIBUK, zaawansowane narzędzia pracy z tekstem, m.in.: zaznaczanie fragmentów, tworzenie notatek, tagowanie, bezpośrednie, powiązanie zagadnień i treści książek ze słownikami i encyklopediami PWN, elastyczny dobór zasobów i łatwe uruchomienie platformy.

Korzystanie z zasobów IBUK Libry możliwe jest po zarejestrowaniu się w serwisie, zalogowaniu oraz aktywacji kodu dostępu PIN.

Kod PIN w okresie zamknięcia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu (od 9.11 do 29.11.2020) można uzyskać telefonicznie lub mailowo, kontaktując się z wybranym działem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu:

Wypożyczalnia dla Dorosłych:

nr tel. 89 757 11 04

email: wypozyczalnia.morag@olsztyn.wbp.pl

Czytelnia dla Dorosłych:

nr tel. 89 757 11 12

email: czytelnia.morag@wbp.olsztyn.pl

Oddział dla Dzieci:

nr tel. 89 757 11 37

email: odd.morag@olsztyn.wbp.pl

Użytkownik odpowiada za utrzymanie w tajemnicy swojego hasła oraz kodu dostępu, udostępnienie danych osobom trzecim będzie skutkować zablokowaniem konta. Usługodawca nie odpowiada za udostępnienie przez Użytkownika swoich danych osobom trzecim.

Subskrypcja obejmuje okres od 1 lutego 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. Instrukcja dodawania kodu PIN w serwisie IBUK Libra oraz lista dostępnych tytułów poniżej.

Aby korzystać z zasobów IBUK Libry niezbędne jest połączenie z Internetem. Nie ma możliwości pobierania oraz drukowania tekstów lub ich fragmentów.

(MBP Morąg)

error: Nie kopiuj!!!