Charytatywny turniej halowej piłki nożnej

W dniu 2 marca 2019 roku o godzinie 10 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu odbędzie się V Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar NSZZ Policjantów. Honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Morąga. Po raz 5 policjanci, strażacy, żołnierze oraz zaprzyjaźnione drużyny z Morąga wezmą udział w charytatywnym turnieju halowej piłki nożnej. Drużyny walczyć będą o puchar i nagrody indywidualne, lecz pot i serce pozostawione na hali w całości przeznaczą dla Sebka. 

Sebek jest synem naszej koleżanki z Komisariatu Policji w Morągu. Choruje na czterokończynowe porażenie mózgowe , wodogłowie. Przeszedł już 3 operacje ratujące życie. Wymaga nieustannej rehabilitacji i jest pod opieką specjalistycznych poradni lekarskich. Pieniążki zebrane podczas turnieju, licytacji, jak również podczas zbiórki publicznej w całości zostaną przeznaczone na pomoc Sebkowi.

Każdy kto chce wspomóc chłopca może wpłacać pieniążki na nr konta 75 8857 1038 3003 0300 5845 0001 Towarzystwo Przyjaciół Dzieci o. Morąg z dopiskiem „turniej dla Sebastiana”.

Podczas ubiegłorocznych edycji udało nam się zebrać pieniążki, które pozwoliły na to aby Sebek mógł brać udział w turnusach rehabilitacyjnych w najlepszych ośrodkach w Polsce. Dzięki temu Sebek z większą łatwością pokonuje wszystkie zakręty swojego dziecięcego życia. Przed nim jednak jeszcze wiele takich turnusów i walki więc wszystkich chętnych, którzy chcą go wspomóc i dać mu szansę na dalszy rozwój, zapraszamy na turniej. Gwarantujemy niebywałe sportowe emocje oraz wspaniałą zabawę, którą zapewni nam znakomity i niepowtarzalny DJ KRISSMAAN

Pamiętajcie dobro wraca!!! 

(PM – KP Morąg)