Warmia i Mazury

Cztery kategorie w konkursie „Sternik. Cała Naprzód!”

Zgłoszenia do konkursu „Sternik. Cała Naprzód!” przyjmowane są do 28 lutego 2021 roku. Inicjatywę wspiera samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Głównym celem wydarzenia jest wyłowienie i nagrodzenie firm, szpitali, jednostek administracji (w tym JST) lub NGO województwa warmińsko-mazurskiego, które najsprawniej radziły i nadal radzą sobie z COVID-19.

Konkurs skierowany jest do liderów, którzy mimo niesprzyjających okoliczności potrafili utrzymać bezpieczny kurs, którzy planują długoterminowo,  patrzą za horyzont, którzy teraz mogą wypłynąć na szerokie wody i/lub powrócić do działania na pełnych obrotach.

Kandydat może zgłosić się do konkursu w jednej z czterech kategorii:
1)    Firmy województwa warmińsko-mazurskiego
– mikro- i małe przedsiębiorstwa
– średnie przedsiębiorstwa
– duże przedsiębiorstwa
2)    Administracja województwa warmińsko-mazurskiego
–  jednostki samorządu terytorialnego
– administracja państwowa
3)    Szpitale województwa warmińsko-mazurskiego
4)    Organizacje pozarządowe województwa warmińsko-mazurskiego

W każdej kategorii konkursu przyznawana jest nagroda główna oraz druga nagroda:
1)    profesjonalny film korporacyjny – materiał audiowizualny dostosowany do potrzeb marki, który zapewni precyzyjny przekaz o strategii, wartościach, jakimi kieruje się marka, który pozwoli dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.
2)    kampanię marketingową w mediach – nieszablonowy, dopasowany do grupy docelowej, osadzony w kanałach medialnych odpowiednich dla docelowych odbiorców.
3)    studia podyplomowe na wybranych kierunkach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego – pozyskanie nowych kompetencji, nowych możliwości.
4)    sesje coachingowe – profesjonalne sesje z trenerem, który pomoże ukierunkować działania, by osiągnąć zamierzone cele biznesowe i osobiste.
5)    wyjątkowe kolekcjonerskie monety NBP.

Zgłoszenia należy przesyłać do 28 lutego 2021 roku, natomiast ogłoszenie wyników zaplanowano po 31 marca (z uwzględnieniem bieżącej sytuacji epidemicznej).

Ocena i wybór kandydatów nie będzie oparta na analizie dokumentów finansowych, lecz na podstawie oświadczenia i przedstawionej historii.

Organizatorem konkursu jest Bank Gospodarstwa Krajowego we współpracy z partnerami.

WIĘCEJ INFORMACJI

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!