Warmia i Mazury

Do 30 września zrób darmowe zdjęcie do CV!

„Kreuj obraz zawodowy. Profesjonalne Zdjęcia do CV – Bezpłatne Udostępnienie Inteligentnego Kreatora Zdjęć do CV w celu podwyższenia konkurencyjności kandydata na rynku pracy” to akcja, która została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Bezpłatne zdjęcia do CV przy pomocy udostępnionych narzędzi można wykonać tylko do końca września.

Zdjęcie do CV to ważny element Twojej aplikacji o wymarzone stanowisko. Fotografia oraz sposób jej wykonania mogą przesądzić o tym czy dostaniesz pracę, o którą się starałeś. Dodatkowo, zdjęcie do CV nie musi spełniać określonych kryteriów, tak jak na przykład fotografia do paszportu lub do dowodu osobistego. Postaw na dowolność i oryginalność, a Twoje zdjęcie z pewnością zostanie zauważone przez osoby, które przeglądają stos CV.
Fotografię do CV można przygotować dzięki udostępnionym, bezpłatnym narzędziom ‒ Passport Photo Online oraz PhotoAiD.com. Nie będziesz musiał wychodzić z domu, ani stać w długich korkach. Poza tym, kreatory do zdjęć są oparte na sztucznej inteligencji, która zamienia tło zdjęcia na jasne i jednolite, a także dobiera odpowiedni rozmiar zdjęcia.
Poza CV, pracodawcy często zwracają uwagę na Twoją obecność w Internecie. Właśnie dlatego warto ustawić swoje zdjęcie profilowe w serwisie LinkedIn. Nowoczesne narzędzia do przygotowywania fotografii umożliwiają również wykonanie fotografii na serwis LinkedIn.
Kreator zdjęcia do CV:
https://passport-photo.online/pl/zdjecia-do-cv
https://photoaid.com/pl/zdjecie-do-cv
Kreator zdjęcia na LinkedIn:
https://passport-photo.online/pl/zdjecie-linkedin
Wgranie fotografii do kreatorów Passport Photo Online i PhotoAiD.com lub przygotowanie zupełnie nowego zdjęcia to bardzo proste czynności. Na pewno poradzisz sobie z nimi bez najmniejszego problemu. Jedyne, co musisz zrobić to postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi na stronach.
Zdjęcie do CV nie musi spełniać żadnych określonych wymagań. W momencie przygotowywania zdjęcia do CV można postawić na oryginalność i dowolność. Żeby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, warto założyć konto w serwisie LinkedIn. Fotografię profilową możemy wykonać przy pomocy udostępnionych, bezpłatnych kreatorów do zdjęć – mówi Tomasz Młodzki
Bezpłatne zdjęcia do CV oraz na serwis LinkedIn można wykonać w ramach akcji tylko do końca września 2021.

(PUP Ostróda)

error: Nie kopiuj!!!