Warmia i Mazury

DOFE w całej Polsce – tym razem on-line

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największe wydarzenie prezentujące projekty europejskie w Polsce. Od 25 do 27 września 2020 zostaną pokazane projekty, dzięki którym rozwinął się m.in. nasz region.

Główną korzyścią z udziału w DOFE jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udziału w dużej akcji.

Dni Otwarte corocznie skupiają prawie tysiąc wydarzeń, które łącznie odwiedza około 200 tysięcy uczestników.

W tym roku Dni Otwarte Funduszy Europejskich odbędą się w wyjątkowej odsłonie: on-line. Wszystkie wydarzenia w ramach Dni Otwartych zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu

DOFE to także konkursy. Rozejrzyj się, nagraj krótki, amatorski filmik i pokaż nam, co zmieniło się w Twojej okolicy dzięki wsparciu ze środków unijnych. Na autorów najlepszych filmików w konkursie „Bliżej niż myślisz” (TUTAJ) czekają nagrody: 5 000 zł, 3 000 zł i 2 000 zł.
Organizatorzy nie zapominają również o Beneficjentach Funduszy Europejskich. Konkurs „Pokaż nam swój projekt” (TUTAJ) jest właśnie dla Was. Do wygrania kamera, aparat, a dla zwycięzcy mamy coś specjalnego – nagranie profesjonalnego filmu i szeroka promocja.

Zgłoszenia do obydwu konkursów potrwają do 10 września, natomiast wyniki poznamy 27 września.

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!