Drogi wewnętrzne i parking przy ul. Warmińskiej w Morągu będą utwardzone
W Urzędzie Miejskim w Morągu Burmistrz Morąga podpisał z Przedsiębiorstwem Drogowo-Budowlanym „DRO-BUD” umowę na wykonanie zadania pn. „Utwardzenie dróg wewnętrznych i parkingu przy ul. Warmińskiej w Morągu”.
W ramach zadania będą wykonane roboty budowlane:
rozbiórkę istniejących nawierzchni i krawężników,
roboty ziemne,
wykonanie kanalizacji deszczowej,
wykonanie podbudowy,
wykonanie nawierzchni zjazdów, dróg dojazdowych oraz miejsc postojowych,
wykonanie krawężników, obrzeży i chodników,
plantowanie, humusowanie i obsianie trawą,
regulacja studni i wpustów kanalizacyjnych,
regulacja studzienek telekomunikacyjnych oraz zaworów wodociągowych i gazowych.
Termin wykonania: do 20.06.2025 r.
(red./UM Morąg/fot. archiwum UM w Morągu)

