AktualnościHalo MorągWieści z ratusza

Drogi wewnętrzne i parking przy ul. Warmińskiej w Morągu będą utwardzone

W Urzędzie Miejskim w Morągu Burmistrz Morąga podpisał z Przedsiębiorstwem Drogowo-Budowlanym „DRO-BUD” umowę na wykonanie zadania pn. „Utwardzenie dróg wewnętrznych i parkingu przy ul. Warmińskiej w Morągu”.

W ramach zadania będą wykonane roboty budowlane:

rozbiórkę istniejących nawierzchni i krawężników,

roboty ziemne,

wykonanie kanalizacji deszczowej,

wykonanie podbudowy,

wykonanie nawierzchni zjazdów, dróg dojazdowych oraz miejsc postojowych,

wykonanie krawężników, obrzeży i chodników,

plantowanie, humusowanie i obsianie trawą,

regulacja studni i wpustów kanalizacyjnych,

regulacja studzienek telekomunikacyjnych oraz zaworów wodociągowych i gazowych.

Termin wykonania: do 20.06.2025 r.

(red./UM Morąg/fot. archiwum UM w Morągu)