Dzień dziecka z POLREGIO: Podróże za 1zł i atrakcje w całym kraju

1 czerwca dzieci do 16 roku życia kupią bilet na pociąg POLREGIO za symboliczną złotówkę. W wielu regionach kraju dla najmłodszych podróżników przewoźnik przygotował szereg atrakcji.

Dzień Dziecka zbliża się dużymi krokami. Większość rodziców będzie zastanawiać się jakie atrakcje zapewnić swoim pociechom w tym wyjątkowym dniu. Dla tych, którzy nie mają jeszcze koncepcji, POLREGIO podpowiada: idealnym pomysłem będzie wizyta na uwielbianej przez dzieci kolei i podróż pociągiem POLREGIO. O tym, gdzie pojechać pociągami POLREGIO można poczytać także na blogu „Zmysł podróżowania”.

1 czerwca wszystkie dzieci do ukończenia 16 roku życia będą mogły korzystać z przejazdów pociągami REGIO i interREGIO na podstawie biletów jednorazowych za 1 zł (ważnych wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym wiek podróżnego. Dodatkowe atrakcje przygotowano w 11 lokalizacjach: w Gdyni, Kielcach, Olsztynie, Opolu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Nowym Sączu, Zielonej Górze, Wrocławiu i Lublinie.

OLSZTYN

Na stacji Olsztyn Zachodni wszystkie zainteresowane dzieci będą mieć niecodzienną okazję do zwiedzenia taboru POLREGIO oraz niespodziankowego przejazdu pociągiem 31 maja w godzinach 9:00 – 13:00. Dla uczestników atrakcji w Olsztynie, POLREGIO przygotowało zestaw niezwykłych gadżetów. Dzieci będą mogły zobaczyć na czym polega praca maszynistów i drużyn konduktorskich. W czasie oczekiwania na przejazd najmłodsi będą brać udział w grach i zabawach w Bajkowej Strefie Animacji oraz zobaczą, jak powstają wielkie bańki mydlane. Wszyscy podróżni z okien pociągu będą podziwiać piękną panoramę olsztyńskiej starówki.

(”Przewozy Regionalne” sp. z o.o.)