AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKAWieści z ratusza

Edukacja cyfrowa seniorów w przestrzeni miejskiej Morąga

– Drogi Seniorze, połącz przyjemne z pożytecznym i wyrusz w wyjątkową podróż po naszym mieście. Zapraszamy Cię na e-SPACER. W miłej i bezpiecznej atmosferze, w towarzystwie pracownika biblioteki, nauczysz się m.in.: korzystania z paczkomatu, kasy samoobsługowej, wpłatomatu w bankomacie. Poznasz działanie różnych, przydatnych na co dzień aplikacji na smartfona. Dowiesz się, jak szybko i bezproblemowo wywołać zdjęcia z telefonu – zachęcają morąscy bibliotekarze.

Dlaczego warto? Pamiętaj, że żyjąc w dobie Internetu, musimy umieć odnaleźć się w otaczającym cyfrowym świecie . My sprawimy, że nauka ta będzie prawdziwą przyjemnością. Umów się na indywidualne spotkanie pod nr. tel.: 89 757 11 16 lub osobiście. Termin e-spaceru dostosujemy do Twojego wolnego czasu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach popołudniowych. Spacer poprowadzi Roksana Czarnecka.

Więcej o e-spacerze na stronie www https://tiny.pl/dc5nt

– Paczkomaty, wpłatomaty, bankomaty, kasy samoobsługowe i inne urządzenia w przestrzeni miejskiej czasami mogą nam sprawiać trudność, dlatego morąska biblioteka wychodzi naprzeciw potrzebującym i oferuje tzw. E-spacery… oczywiście za darmo. Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty – przekonuje Elżbieta Dziubińska, dyrektor MBP w Morągu.

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Generacja 6.0” – edycja VI.

(MBP Morąg)

error: Nie kopiuj!!!