AktualnościHalo MorągWieści z ratusza

Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej za nami!

Dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Uczestnicy musieli zmierzyć się z wymagającymi pytaniami dotyczącymi m.in. przyczyn pożarów, zasad ewakuacji, sprzętu gaśniczego i pierwszej pomocy. Rywalizacja była zacięta, a poziom wiedzy naprawdę imponujący!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i ogromnej wiedzy, a szczególne brawa należą się zwycięzcom, którzy będą reprezentować naszą gminę w kolejnym etapie turnieju:

I grupa wiekowa:

  1. Natalia Kijak
  2. Adam Kurcewicz
  3. Hanna Lisowska

II grupa wiekowa:

  1. Michał Figlant
  2. Julian Witek
  3. Bartosz Ostrowski

III grupa wiekowa:

  1. Mateusz Ostrowski
  2. Cezary Lipnicki
  3. Michał Krzyżaniak

Serdecznie dziękujemy Zarządowi Oddziału Gminnego ZOSP RP w Morągu oraz Urzędowi Miejskiemu w Morągu za organizację eliminacji. Do zobaczenia na kolejnych etapach turnieju!

(MBP Morąg)