Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej za nami!
Dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Uczestnicy musieli zmierzyć się z wymagającymi pytaniami dotyczącymi m.in. przyczyn pożarów, zasad ewakuacji, sprzętu gaśniczego i pierwszej pomocy. Rywalizacja była zacięta, a poziom wiedzy naprawdę imponujący!
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i ogromnej wiedzy, a szczególne brawa należą się zwycięzcom, którzy będą reprezentować naszą gminę w kolejnym etapie turnieju:
I grupa wiekowa:
- Natalia Kijak
- Adam Kurcewicz
- Hanna Lisowska
II grupa wiekowa:
- Michał Figlant
- Julian Witek
- Bartosz Ostrowski
III grupa wiekowa:
- Mateusz Ostrowski
- Cezary Lipnicki
- Michał Krzyżaniak
Serdecznie dziękujemy Zarządowi Oddziału Gminnego ZOSP RP w Morągu oraz Urzędowi Miejskiemu w Morągu za organizację eliminacji. Do zobaczenia na kolejnych etapach turnieju!
(MBP Morąg)










