Festyn z okazji Dni Rodziny w Bramce

MAŁŻEŃSTWO-DOBRE RELACJE-SILNA RODZINA – to hasło przewodnie zorganizowanego z okazji obchodów XXI Dni Rodziny festynu w szkole w Bramce.

Wydarzenie to było świetną okazją do integracji społeczności: uczniów, pracowników szkoły, rodziców oraz zaproszonych gości. Przygotowane przez dzieci występy artystyczne dostarczyły wielu wzruszeń ich rodzicom, bo to właśnie z okazji ich święta zostały zaprezentowane na scenie.
Na uczestników festynu czekały liczne atrakcje: przejażdżki gokartami, strefa zabaw, malowanie twarzy, a także stoiska z watą cukrową, ciastem, lodami, czy przysmakami z grilla. Największą popularnością cieszyła się – jak zwykle-loteria fantowa. Szczęśliwy los trafił w tym roku do rodziny Państwa Zaborowskich! Wygrali oni głośnik bezprzewodowy, przepraszamy więc z góry najbliższych sąsiadów za ewentualne głośne ogródkowe imprezki w najbliższym czasie .
W programie festynu nie zabrakło też – jak co roku – rodzinnego teleturnieju (tym razem było to Koło Fortuny) oraz zawodów sportowych, które przeprowadziła stale współpracująca z naszą szkołą Alicja Szymańska.
Szkoła w tym miejscu gorąco  dziękuje wszystkim uczniom, pracownikom oraz rodzicom za współpracę podczas organizacji festynu, a także sponsorom, dzięki którym wciąż podnoszona jest jakość edukacji w szkole poprzez możliwość zakupu potrzebnych sprzętów, czy środków dydaktycznych. (Lidia Prajwocka – SP Bramka)