Warmia i Mazury

Fundusze europejskie na założenie i rozwój działalności gospodarczej

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu zaprasza na dwa spotkania informacyjne, które odbędą się 10 oraz 12 marca w Iławie oraz Elblągu.

Wydarzenie w Iławie skierowane jest do osób, które są zainteresowane pozyskaniem funduszy europejskich na założenie działalności gospodarczej w powiecie iławskim.

Spotkanie odbędzie się 10 marca 2020 roku (godz. 10-12.30) w Inkubatorze Technologicznym (ul. Andersa 12). Zgłoszenia przyjmowane są do 6 marca do godz. 14.

WIĘCEJ INFORMACJI
Dwa dni później zaplanowano spotkanie informacyjne dla osób z Elbląga poszukujących wsparcia na założenie działalności gospodarczej i rozwój firmy
Podczas wydarzenia przedstawione zostaną warunki i zasady udzielania bezzwrotnych dotacji oraz pożyczek na zakładanie działalności gospodarczej. Dodatkowo uczestnicy dowiedzą się, jakie są możliwości rozwoju nowo utworzonej firmy poprzez wsparcie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020.
Spotkanie odbędzie się 12 marca (w godz. 10-13) w Hotelu Młyn (ul. Kościuszki 132). Zgłoszenia należy przesłać do 9 marca (do godz. 12).

WIĘCEJ INFORMACJI

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu:
tel.: (55) 620-09-13/14/16
e-mail: lpielblag@warmia.mazury.pl

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!