Warmia i Mazury

Fundusze na założenie działalności gospodarczej

Z okazji 20. rocznicy wejścia Polski do UE zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie na założenie działalności gospodarczej”.

Spotkanie adresowane jest do osób zainteresowanych pozyskaniem wsparcia unijnego na założenie działalności gospodarczej.

W trakcie spotkania omówione zostanie wsparcie dotacyjne udzielane przez Urząd Pracy, Lokalną Grupę Działania Warmiński Zakątek, instrument zwrotny w postaci pożyczki udzielany przez Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka oraz rozwój działalności gospodarczej startupów  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Termin: 22 maja 2024 r., godz. 10:00–13:00.
Miejsce: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn (sala 410)

Warunki uczestnictwa: wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego do 17 maja 2024 r.; potwierdzenie e-mail od realizatora dotyczące zakwalifikowania się na spotkanie, które zostanie przesłane po zakończonej rekrutacji

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie w formularzu zgłoszeniowym o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone, a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie  o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Agenda spotkania na stronie internetowej: https://funduszeeuropejskie.warmia.mazury.pl/artykul/441/fundusze-europejskie-na-zalozenie-dzialalnosci-gospodarczej-olsztyn

Więcej informacji:
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie
tel.: 89 512 54 82, 89 512 54 86,
e-mail: pife.olsztyn@warmia.mazury.pl

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!