KULTURA I SZTUKAWarmia i Mazury

Gala walentynkowa – koncert otwarty dla publiczności

Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie zaprasza na pierwszy w tym roku koncert z udziałem publiczności – „Gala walentynkowa”.

W sali koncertowej wystąpią znakomici śpiewacy: sopranistka Adriana Ferfecka, tenor Piotr Buszewski i baryton Szymon Komasa, a towarzyszyć im będzie orkiestra symfoniczna Filharmonii pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego.

Soliści koncertu to wybitni artyści, którzy pomimo młodego wieku już zawojowali światowe sceny operowe. W programie popisowe arie oraz najsłynniejsze duety miłosne.

Koncerty odbędą się 12 lutego (godz. 19) oraz 14 lutego (godz. 18).

Filharmonia przygotowała również muzyczną walentynkę w postaci karnawałowego koncertu online PPV – Gala operowa z sopranistką Katarzyną Mackiewicz i orkiestrą symfoniczną Filharmonii pod batutą Piotra Sułkowskiego. W programie szampańskie arie operowe i operetkowe oraz pełne lekkości i wiedeńskiego wdzięku walce i polki Johanna Straussa syna.

Więcej informacji o wykonawcach i repertuarze na stronie: www.filharmonia.olsztyn.pl 
Dostęp do koncertu online w cenie 20 zł można wykupić na stronie www.bilety.filharmonia.olsztyn.pl oraz w kasie Filharmonii czynnej od pon-pt w godz. 10-17

Koncert odbędzie się 13 lutego 2021 roku o godz. 18.

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!