GaszynChallenge- zadanie wykonane

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie podjęli wyzwanie i dołączyli do akcji #GaszynChallenge, wspierając dzieciaki z SMA. Do dalszej pomocy nominowali Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Olsztynie, 42 Batalion Lekkiej Piechoty w Morągu oraz Policyjny Klub Sportowy MAZURY. Powodzenia! 

Chronić i pomagać to policyjna dewiza. Tym razem ostródzcy policjanci postanowili pomóc w nieco inny, nietypowy sposób i wesprzeć dzieciaki z SMA podejmując wyzwanie #GaszynChallenge.

Do zadania Komendę Powiatową Policji w Ostródzie nominowali strażacy ochotnicy z Turznicy oraz strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie. Dziękujemy!

Do dalszej pomocy dzieciom z SMA nominowani zostali:

– Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Olsztynie,

– 42 Batalion Lekkiej Piechoty w Morągu,

– Policyjny Klub Sportowy MAZURY

Powodzenia!

Celem #GaszynChallenge było zebranie pieniędzy na leczenie małego Wojtusia. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Cała kwota na leczenie chłopca została zebrana! Wyzwanie jednak trwa nadal a pomocą objęte zostały również inne maluchy.

Lista z podziałem na województwa, gdzie można wspierać dzieciaki z SMA: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge?fbclid=IwAR3pi9uez4l6tTn617tnEBrc0nfiyulikWPxpiN0rmgwwnX5RqpOp231Md0

(KPP Ostróda)