AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Głosujmy na Morąg w projekcie „Pod biało-czerwoną”

Gmina Morąg otrzymała od Ministerstwa Cyfryzacji zaproszenie do udziału w ogólnopolskim projekcie „Pod biało-czerwoną” realizowanym pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd RP zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Nasza Gmina, aby spełnić założenia projektu, musi zebrać liczbę 500 głosów poparcia online.

WYGŁOSUJMY MORĄGOWI NOWY MASZT NA FLAGĘ PAŃSTWOWĄ – ODDAJ GŁOS NA MORĄG „POD BIAŁO-CZERWONĄ” – Musimy zebrać 500 głosów poparcia online, GŁOSUJEMY tutaj: https://bialoczerwona.www.gov.pl/
– Głos na daną gminę może oddać każdy mieszkaniec gminy – również niepełnoletni!
– Oddając głos poparcia mieszkańcy powinni wpisywać imię i nazwisko lidera, który zachęcił ich do głosowania, prosimy o wskazanie Burmistrza Morąga Tadeusza Sobierajskiego
– Udostępniajmy, zachęcajmy znajomych do oddawania głosu na Morąg – ufundujmy sobie maszt na flagę państwową.

Gmina Morąg otrzymała od Ministerstwa Cyfryzacji zaproszenie do udziału w ogólnopolskim projekcie „Pod biało-czerwoną” realizowanym pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd RP zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. To przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod naszą flagą państwową. Celem projektu jest także godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej w Bitwie Warszawskiej w 1920 roku. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków.
Zachęcamy do tego, aby dzięki wsparciu naszych mieszkańców Gmina Morąg również stała się częścią tego ciekawego historycznego przedsięwzięcia. Nasza Gmina, aby spełnić założenia projektu, musi zebrać liczbę 500 głosów poparcia online, dlatego też prosimy Państwa o oddawanie głosów poparcia tutaj: https://bialoczerwona.www.gov.pl/.
Głosowanie trwa do 11.11.2020 do godz. 23:59
Wszelkie informacje dotyczące projektu znajdą Państwo na stronie: gov.pl/bialoczerwona

MORĄG PROSI O GŁOSY – musimy zebrać 500, mamy tylko ok. 130 – działamy, liczymy na Was – mogą głosować również niepełnoletni.

(UM Morąg)

error: Nie kopiuj!!!