AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKAWieści z ratusza

Graj w bibliotece bezpłatnie na konsoli PlayStation 4

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu spełnia oczekiwania swoich użytkowników. Tym razem oferuje możliwość darmowego korzystania z konsoli PlayStation 4 wyposażonej w czujnik ruchu oraz kontrolery MOVE. Oddział dla Młodzieży NASTKA (dawna Czytelnia dla Dorosłych) zaprasza do gry osoby w każdym wieku! Posiadamy dużą bibliotekę gier dostępnych na miejscu oraz do wypożyczenia.

Kontroler PlayStation Move wykrywa zarówno szybkie, jak i subtelne ruchy gracza, takie jak uderzenie rakietą tenisową czy pociągnięcia pędzlem. Korzystając z niego, użytkownicy mogą bezpośrednio wykonywać czynności za pomocą przycisków, odczuwając jednocześnie drgania wynikające z funkcji wibracji urządzenia oraz wrażenia kolorystyczne zapewniane przez kulę wyświetlającą rozmaite kolory. Podczas gry zarówno początkujący, jak i doświadczeni gracze będą świetnie się bawić. To świetna forma aktywnego spędzania czasu w bibliotece.

Konsola dostępna jest dla użytkowników w godzinach otwarcia działu. Korzystanie z PlayStation oraz gier dostępnych w bibliotece jest darmowe. Aby zagrać należy zgłosić się do pracownika Działu dla Młodzieży NASTKA w celu podpisania listy użytkowników. Osoba wpisująca się na listę otrzymuje jednorazowo dostęp do konsoli na czas nie dłuższy niż 1 godzina. Czas ten może zostać wydłużony w przypadku braku innych użytkowników czekających na skorzystanie z konsoli. W przypadku kiedy sprzęt jest zajęty, chętne osoby wpisywane są w kolejkę. Istnieje możliwość rezerwacji konsoli na konkretną godzinę. Czas oraz kolejność korzystania mogą być modyfikowane przez pracowników Działu dla Młodzieży. Kontakt w celu rezerwacji pod nr tel. 89 757 11 12 lub email: nastka@bibliotekamorag.pl Serdecznie zapraszamy. (MBP Morąg)

error: Nie kopiuj!!!