GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – WIELKIE OTWARCIE SEZONU!

13 kwietnia na premierowy rajd III Edycji „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę” zapraszamy do Olsztyna.

Jak przystało na początek sezonu, trasa nie będzie przesadnie wymagająca – z pewnością łatwiejsza od tej zeszłorocznej. Zaproponujemy też 2 dystanse – podstawowy (o długości ok. 115 km) i skrócony (o długości ok. 90 km, ale jeśli będzie taka potrzeba zaproponujemy też trasę ok. 55km).

W tle rowerowych zmagań z urokami krajobrazu rozegra się także pasjonująca walka o nagrody, bowiem na zdobywcę największej ilości punktów w Klasyfikacji Generalnej Cyklu czeka sprzęt sportowo-turystyczny o wartości 3,5 tys. zł! W odróżnieniu jednak od zwykłych zawodów, o główne wygrane niekoniecznie będą rywalizować najszybsi Uczestnicy, a raczej ci, którym ta zabawa najbardziej przypadnie do gustu i… sprawi najwięcej frajdy 🙂 Atrakcyjnych nagród, upominków i wyróżnień będzie oczywiście dużo więcej, a ich łączna pula przekroczy 30 tys. zł!

Wydarzenie rozgrywane jest pod Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki i Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego i Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Plan i opis trasy, a także szczegóły dotyczące wydarzenia będą pojawiać się sukcesywnie na naszych stronach. O wszystkim będziemy informować za pośrednictwem naszego profilu na fb, poprzez klub na Stravie czy instagrama – aby być na bieżąco wystarczy dołączyć, polubić, a przynajmniej obserwować. Formularz rejestracyjny znajduje się na www.protimer.pl/bio/569.

Strona rajdu: www.rajdydlafrajdy.pl/edycja-2019/warminsko-mazurskie

Plan trasy: www.strava.com/routes/16873107

Plan wersji MINI: www.strava.com/routes/17228909

(org.)