Groził byłej partnerce – jest wniosek o areszt

Za nękanie, uszkodzenie ciała i groźby kierowane pod adresem byłej partnerki odpowie 29-latek. Mężczyzna po tym jak kobieta złożyła zawiadomienie trafił do policyjnej celi. Dzisiaj usłyszy zarzuty w tej sprawie, a policjanci będą wnioskowali o areszt dla niego.

W poniedziałek (21.01.2019) po południu do ostródzkiej komendy przyszła roztrzęsiona młoda kobieta, która powiadomiła policjantów o niewłaściwym zachowaniu jej byłego partnera. 29-latek nie mógł się pogodzić z tym, że kobieta postanowiła ułożyć sobie życie bez niego. Z zeznań pokrzywdzonej wynikało, że 29-latek od dłuższego czasu miał ją nachodzić, nękać, śledzić i grozić jej. Po tym jak groził jej nożem zdecydowała się przerwać milczenie i powiadomić o wszystkim policjantów. Po wysłuchaniu kobiety policjanci od razu podjęli decyzję o tym, aby zatrzymać wskazanego przez nią 29-latka. Następnego dnia tuż po godzinie 6.00 mieszkaniec Ostródy trafił do policyjnej celi.

29-latek czeka na przesłuchanie i ogłoszenie zarzutów. Zatrzymany mieszkaniec Ostródy był już wcześniej karany.

Zebrany w sprawie materiał dał podstawy do tego, aby mundurowi zwrócili się z wnioskiem do prokuratury o zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. (KWP Olsztyn)

https://twitter.co/MediagroupinfoP

https://www.facebook.com/MediaGroupInfo/