Halowe Zawody Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych
W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu odbyły się Halowe Zawody Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych. W zawodach udział wzięły cztery szkoły tj. Szkoła Podstawowa nr 1 w Morągu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Morągu, Szkoła Podstawowa nr 3 w Morągu, Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu.
Zawodnicy mogli wystartować w takich konkurencjach jak: rzut piłką lekarską w tył, skok w dal z miejsca, bieg na 30 m, bieg sztafetowy 6×1 okrążenie, bieg sztafetowy 4×1 okrążenie. Uwieńczeniem dobrej zabawy i zdrowej sportowej rywalizacji była dekoracja za miejsca I-III najlepszych zawodników w danych konkurencjach.
Organizatorem zawodów był Referat Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego
w Morągu.
Rzut piłką lekarską
Dziewczęta rocznik 2013 / piłka1 kg/
I miejsce Zuzanna Kuba SP 1 Morąg
II miejsce Maja Hlebowicz SP 1 Morąg
III miejsce Hunder Lena SP 3 Morąg
Dziewczęta rocznik 2012 /piłka 2 kg/
I miejsce Milena Sasin SP 3 Morąg
II miejsce Anastazja Kachnowicz SP 1 Morąg
III miejsce Natalia Dziemidowicz SP 3 Morąg
Dziewczęta rocznik 2011/piłka 2 kg/
I miejsce Iga Zrobczyńska SP 2 Morąg
II miejsce Weronika Kwiatkowska SP 2 Morąg
III miejsce Mylana Liubymova SP 2 Morąg
Dziewczęta rocznik 2010-2009/piłka 3 kg/
I miejsce Maja Rowicka SP 2 Morąg
II miejsce Karolina Łukowska SP 1 Morąg
III miejsce Wiktoria Wiechowska SP 1 Morąg
Chłopcy rocznik 2013 / piłka1 kg/
I miejsce Kacper Brzuziewski SP 2 Morąg
II miejsce Danilo Orlov SP 2 Morąg
III miejsce Staś Czarnecki SP 1 Morąg
Chłopcy rocznik 2012 /piłka 2 kg/
I miejsce Adan Moskal SP 1 Morąg
II miejsce Adam Sowizdrzał SP 2 Morąg
III miejsce Szymon Białek SP 1 Morąg
Chłopcy rocznik 2011 /piłka 2 kg/
I miejsce Piotr Krasuski SP 4 Morąg
II miejsce Miłosz Jaworski SP 2 Morąg
III miejsce Maksym Malhyn SP 3 Morąg
Chłopcy rocznik 2010-2009 /piłka 3 kg/
I miejsce Wojciech Zalewski SP 1 Morąg
II miejsce Kamil Wawerka SP 2 Morąg
III miejsce Oliwier Włodarczyk SP 2 Morąg
Skok w dal z miejsca
Dziewczęta rocznik 2013
I miejsce Amelia Marchalewska SP 1 Morąg
II miejsce Kornelia Mateuszczak SP 1 Morąg
III miejsce Nadia Piotrowska SP 4 Morąg
Dziewczęta rocznik 2012
I miejsce Zosia Smutek SP 1 Morąg
II miejsce Lena Olszewska SP 2 Morąg
III miejsce Zuzanna Tomczak SP 3 Morąg
Dziewczęta rocznik 2011
I miejsce Mylana Liubymova SP 2 Morąg
II miejsce Lena Prajwocka SP 2 Morąg
III miejsce Paulina Jankowska SP 2 Morąg
Dziewczęta rocznik 2010-2009
I miejsce Zuzanna Gotówko SP 2 Morąg
II miejsce Maja Rowicka SP 2 Morąg
Chłopcy rocznik 2013
I miejsce Wiktor Oziębło SP 4 Morąg
II miejsce Piotr Niedźwiadek SP 1 Morąg
III miejsce Paweł Błaszczak SP 4 Morąg
Chłopcy rocznik 2012
I miejsce Michał Obniski SP 3 Morąg
II miejsce Błazej Włodarczyk SP 2 Morąg
III miejsce Adam Sowizdrzał SP 2 Morąg
Chłopcy rocznik 2011
I miejsce Łukasz Sawicki SP 2 Morąg
II miejsce Jakub Stefanowicz SP 3 Morąg
III miejsce Ksawier Mędrzycki SP 4 Morąg
Chłopcy rocznik 2010-2009
I miejsce Łukasz Dąbrowski SP 4 Morąg
II miejsce Piotr Zawadzki SP 3 Morąg
III miejsce Grzegorz Rzepka SP 2 Morąg
Bieg na 30 m
Dziewczęta rocznik 2013
I miejsce Julita Kułakowska SP 1 Morąg
II miejsce Amelia Marchalewska SP 1 Morąg
III miejsce Jagoda Ged SP 1 Morąg
Dziewczęta rocznik 2012
I miejsce Zosia Smutek SP 1 Morąg
II miejsce Natalia Dziemidowicz SP 3 Morąg
III miejsce Lena Galanek SP 3 Morąg
Dziewczęta rocznik 2011
I miejsce Weronika Kwiatkowska SP 2 Morąg
II miejsce Iga Zrobczyńska SP 2 Morąg
III miejsce Karolina Tchórzewska SP 3 Morąg
Dziewczęta rocznik 2010-2009
I miejsce Lena Cimochowska SP 1 Morąg
II miejsce Zuzia Ejsymont SP 3 Morąg
III miejsce Aleksandra Kost SP 1 Morąg
Chłopcy rocznik 2013
I miejsce Aleksander Zabłocki SP 1 Morąg
II miejsce Janek Dziki SP 1 Morąg
III miejsce Szymon Anuszek SP 3 Morąg
Chłopcy rocznik 2012
I miejsce Michał Obniski SP 3 Morąg
II miejsce Bartek Ostrowski SP 1 Morąg
III miejsce Marcel Wilczewski SP 1 Morąg
Chłopcy rocznik 2011
I miejsce Łukasz Sawicki SP 2 Morąg
II miejsce Antoni Gronkowski SP 1 Morąg
III miejsce Miłosz Jaworski SP 2 Morąg
Chłopcy rocznik 2010-2009
I miejsce Łukasz Dąbrowski SP 4 Morąg
II miejsce Tymek Dowiedczyk SP 1 Morąg
III miejsce Alan Iwanowicz SP 2 Morąg
Bieg na 3 okrążenia
Dziewczęta rocznik 2013
I miejsce Julita Kułakowska SP 1 Morąg
II miejsce Maja Dłuszczakowska SP 1 Morąg
III miejsce Zuzanna Kuba SP 1 Morąg
Dziewczęta rocznik 2012
I miejsce Lena Olszewska SP 2 Morąg
II miejsce Anastazja Kachnowicz SP 1 Morąg
III miejsce Zosia Łasowska SP 3 Morąg
Dziewczęta rocznik 2011
I miejsce Lena Prajwocka SP 2 Morąg
II miejsce Wiktoria Kobus SP 1 Morąg
III miejsce Paulina Jankowska SP 2 Morąg
Dziewczęta rocznik 2010-2009
I miejsce Zuzanna Ejsymont SP 3 Morąg
II miejsce Wiktoria Wiechowska SP 1 Morąg
III miejsce Zuzanna Gotowko SP 2 Morąg
Chłopcy rocznik 2013
I miejsce Piotr Niedźwiadek SP 1 Morąg
II miejsce Michał Piotrowski SP 3 Morąg
III miejsce Aleksander Zabłocki SP 1 Morąg
Chłopcy rocznik 2012
I miejsce Marcel Wilczewski SP 1 Morąg
II miejsce Mikołaj Ejsymont SP 1 Morąg
III miejsce Szymon Białek SP 1 Morąg
Chłopcy rocznik 2011
I miejsce Antoni Gronkowski SP 1 Morąg
II miejsce Piotr Szwaracki SP 1 Morąg
III miejsce Wiktor Cymermann SP 1Morąg
Chłopcy rocznik 2010-2009
I miejsce Tymek Dowiedczyk SP 1 Morąg
II miejsce Kacper Materkowski SP 2 Morąg
III miejsce Karol Strzylak SP 1 Morąg
Bieg sztafetowy 6×1 okrążenie
I miejsce SP 1 Morąg
II miejsce SP 3 Morąg
III miejsce SP 2 Morąg
Bieg sztafetowy 4×1 okrążenie
I miejsce SP 2 Morąg
II miejsce SP 3 Morąg
III miejsce SP 1 Morąg
(Referat Sportu)