AktualnościHalo MorągWieści z ratusza

I Morąski Turniej Orlika: KODO CUP – święto piłki nożnej w Morągu pod patronatem burmistrza

19 czerwca 2025 roku, Morąg stanie się areną piłkarskich zmagań, goszcząc I Morąski Turniej Orlika (MTO) w piłkę nożną KODO CUP. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się pod patronatem Burmistrza Morąga, Tomasza Orłowskiego. Turniej rozpocznie się o godzinie 15:00, a jego celem jest nie tylko sportowa rywalizacja, ale także integracja lokalnej społeczności oraz promocja aktywnego stylu życia.

Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne drużyny do udziału, jednak liczba miejsc jest ograniczona, więc warto pośpieszyć się z zapisami. Dla fanów piłki nożnej to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć lokalne talenty w akcji i poczuć sportowe emocje. Zapiszcie tę datę w swoich kalendarzach i przybywajcie, by wspólnie celebrować pasję do piłki nożnej w Morągu!

(red.)