AktualnościHALO MORĄGWarmia i Mazury

Idź na wybory i wygraj koncert dla swojej gminy

Organizatorem konkursu #warmińsko-mazurskie głosuje jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Akcja  #warmińsko-mazurskie głosuje jest skierowana do gmin z Warmii, Mazur oraz Powiśla. Jej celem jest zachęcenie do udziału w II turze wyborów prezydenckich w 2020 roku w Polsce, które odbędą się 12 lipca.

Zwycięży gmina, w której będzie najwyższa frekwencja (liczona w procentach, jako liczba osób głosujących w stosunku do liczby osób uprawnionych), a podstawą ostatecznego rozstrzygnięcia będą oficjalne wyniki podane przez Państwową Komisję Wyborczą.

To właśnie na terenie zwycięskiej gminy do końca 2020 roku odbędzie się wyjątkowy bezpłatny koncert z udziałem muzyków Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Koncert zostanie sfinansowany przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

– Prawo do głosowania to jeden z podstawowych przywilejów obywateli suwerennego państwa. Uczestnictwo w nich jest przede wszystkim formą budowania społeczeństwa obywatelskiego – mówi marszałek Gustaw Marek Brzezin. – Już w najbliższą niedzielę zadecydujemy o przyszłości nie tylko Polski, ale również województwa warmińsko-mazurskiego. Dlatego zachęcam do udziału w wyborach prezydenckich i niech każdy z nas zagłosuje zgodnie z własnymi poglądami oraz własnym sumieniem.

REGULAMIN KONKURSU

  1. Organizatorem Akcji # warmińsko-mazurskie głosuje i podmiotem odpowiedzialnym za jej przeprowadzenie jest Departament Koordynacji Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
  2. Akcja # warmińsko-mazurskie głosuje jest skierowana do gmin na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, a jej celem jest zachęcenie do jak najliczniejszego udziału w II turze wyborów prezydenckich w 2020 roku w Polsce.
  3. Gmina, w której będzie najwyższa frekwencja w II turze wyborów prezydenckich w 2020 roku w Polsce (liczona w procentach, jako liczba osób głosujących w stosunku do liczby osób uprawnionych; podstawą ostatecznego rozstrzygnięcia będą oficjalne wyniki podane przez Państwową Komisję Wyborczą) otrzyma nagrodę — Samorząd Województwa sfinansuje w 2020 roku organizację na jej terenie koncertu z udziałem muzyków Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Wstęp na koncert będzie nieodpłatny.
  4. Wszelką korespondencję dotyczącą Akcji # warmińsko-mazurskie głosuje, należy

zgłaszać pocztą elektroniczną na adres e-mail: biuropromocji@warmia.mazury.pl.

(red.)

error: Nie kopiuj!!!