AktualnościHalo MorągWieści z ratusza

II Turniej Piłki Ręcznej Masters w Morągu w sobotę, 10 maja br.

Już w sobotę, 10 maja, Morąg stanie się areną emocjonujących rozgrywek piłki ręcznej dzięki II Turniejowi Masters, odbywającemu się pod patronatem Burmistrza Morąga. Sportowe wydarzenie organizowane przez Olsztyn Handball Masters zgromadzi zespoły z całego regionu, które od godziny 9:00 do 18:00 będą rywalizować w duchu fair play i sportowej pasji.

Turniej stanowi doskonałą okazję do promocji piłki ręcznej oraz integracji lokalnej społeczności poprzez wspólne kibicowanie i wspieranie uczestników. Zapraszamy wszystkich miłośników sportu na to wyjątkowe wydarzenie, które obiecuje dostarczyć niezapomnianych wrażeń i zacieśnić więzi wśród fanów piłki ręcznej. Niech sportowy duch zagości w sercach wszystkich obecnych!

(red./UM Morąg)