AktualnościHALO MORĄG

KGW w Kalniku za środki z nagród, z powiatowych dożynek kupiło „Promykowi” pralkę

Koło Gospodyń Wiejskich w Kalniku reprezentowane przez zarząd przekazało na rzecz Domu Dla Dzieci Promyk w Morągu pralkę automatyczną.  Środki, w wysokości 1600 zł, na zakup sprzętu pochodziły z nagród , które KGW w Kalniku otrzymało podczas  tegorocznych dożynek powiatowych .

– Mamy nadzieję, że pralka ułatwi codzienne funkcjonowanie wychowankom Domu Dziecka. Dziękujemy członkiniom KGW Kalnik – to dzięki Waszym działaniom możemy pomóc innym w potrzebie  – mówią zgodnie panie z Zarządu KGW w Kalniku.

Dyrekcja Domu dla Dzieci i Młodzieży „PROMYK” w Morągu wraz z wychowankami dziękują za zakup pralki automatycznej, która będzie służyła podopiecznych z Domu PROMYK 1.

– Dzięki temu gestowi możemy sprawić wspólnie radość i zadowolenie dzieciakom z naszego Domu. Za ten wspaniały gest, zrozumienie i Wielkie Serce składamy wyrazy uznania i szacunku wszystkim osobom z Koła Gospodyń Wiejskich w Kalniku. Życzymy wytrwałości w wypełnianiu codziennych obowiązków,  realizacji swoich celów oraz spełnienia marzeń i poczucia szczęścia na co dzień – mówi Jolanta Pilcek, dyrektor Domu dla Dzieci i Młodzieży „Promyk” w Morągu.

Podziękowania składają również wychowankowie z Domu dla Dzieci i Młodzieży „PROMYK 1”:

– Bardzo serdecznie dziękujmy dla Koła Gospodyń Wiejskich w Kalniku, Pani Małgorzacie Jagodzińkiej za pralkę przekazaną dla naszej grupy. Dziękujemy za otwarte serce, życzliwość i bezinteresowną pomoc.

(red./fot. KGW Kalnik)

error: Nie kopiuj!!!