Kimkolwiek jesteś… weź piernikowe serduszko
Tysiące piernikowych serduszek z napisem: „Kimkolwiek jesteś, życzę Ci dobrze” rozda w całej Polsce Komitet Obrony Demokracji z okazji Walentynek. – Chcemy zlikwidować podziały między ludźmi o różnych poglądach – piszą organizatorzy. W Morągu pierniczki będą rozdawane w dniu 14.02.2024 przy Kinie Narie o godz. 10:30.
Kilkanaście tysięcy piernikowych serduszek już zostało rozesłane do wszystkich regionalnych biur KOD. Każdy pierniczek będzie zapakowany w celofan, z logo KOD i napisem „Kimkolwiek jesteś, życzę Ci dobrze.”. – Pokażemy w ten sposób całej Polsce, że chcemy zlikwidować podziały między ludźmi o różnych poglądach, bo demokracja jest jedna i wspólna. A uśmiechnięty i łączący KOD to świetna platforma naszej polskiej wspólnoty – zaznaczają organizatorzy.
(organizatorzy)


