AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKA

Kino „Narie”czynne tylko do piątku 26.02

Cyfrowe kino „Narie” w Morągu, po dłuższej przerwie znowu od soboty 27.02 br. zostanie zamknięte. Filmy będzie można obejrzeć we środę, czwartek i piątek. Tel. 89 757-26-40 MDK – Kino NARIE.

Bilet do kina Narie kupisz również przez internet poprzez Serwis Internetowy Tiketto.  www.tiketto.pl

-Szanowni widzowie!! Ponownie ciężko nam w to uwierzyć, ale to się niestety znowu dzieje. Od 27 lutego 2021r. Kino „Narie” w Morągu zawiesza projekcje filmowe w związku z decyzją rządu. Z naszej strony obiecujemy, że jesteśmy jak zawsze blisko z Państwem nie znikamy, nie zapominamy o naszych widzach…Do projekcji filmów wrócimy na pewno, gdy tylko ponownie będzie nam wolno otworzyć dla Was drzwi kina – informuje Mirosław Markowski, kinooperator.

Kino będzie działało w reżimie sanitarnym, pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa i higieny, m.in.: zajętych może być maksymalnie 50% miejsc siedzących, obowiązują maseczki, zakaz konsumpcji, dezynfekcja rąk przy wejściu do budynku, między seansami będziemy dezynfekować fotele. Kawiarenka kina pozostaje zamknięta.

„Czarownica miłości” napisy, czas trwania- 120 minut, Komedia/Horror, od lat: 15, produkcja: USA
26 II 2021 r.- godz. 18:00
Ceny biletów:
normalny- 16 zł
ulgowy- 14 zł

Piękna czarownica przyjeżdża do małego miasteczka, w którym przy pomocy czarów desperacko szuka miłości. Zaraz po jej przybyciu miejscowi mężczyźni zaczynają się dziwne zachowywać.

„Come play” napisy, czas trwania- 105 minut, Horror, od lat: 15, produkcja: USA
26 II 2021 r.- godz. 20:15
Ceny biletów:
normalny- 16 zł
ulgowy- 14 zł

Mały Oliver czuje się inny i samotny. Od urodzenia nie mówi i porozumiewa się ze światem za pomocą smartfona i tabletu. Pewnego dnia za pośrednictwem tajemniczej aplikacji kontaktuje się z nim ktoś z innego świata oferując przyjaźń. Chłopiec jest szczęśliwy, że znalazł prawdziwego przyjaciela, nie podejrzewając, że właśnie wpuścił do naszego świata istotę o mrocznej duszy. Gdy rodzice Olivera zorientują się co się dzieje, wrota do innego świata będą już otwarte, a ich zamknięcie wymagać będzie potwornej ofiary.

ZAPRASZAMY
Do zobaczenia w KINIE NARIE

tel. 89 757-26-40 MDK – Kino NARIE

(red.)

error: Nie kopiuj!!!