Klub Filmowy wraca po wakacyjnej przerwie

Po wakacyjnej przerwie rozpoczynają się spotkania  Klubu Filmowego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu. Już w czwartek, 3 października o godzinie 16:00 zapraszamy na seans dobrego kina, dyskusję oraz ciepłą herbatę.

W trakcie spotkania będą rozdawane naklejki w ramach akcji #gramzbiblioteka więc jeżeli jej wam brakuje to serdecznie zapraszamy.
Film pokazywany w trakcie spotkania klubu zawiera treści dozwolone od 16. roku życia, więc jeżeli naklejki zbierają nasi najmłodsi użytkownicy to zapraszamy rodziców, dziadków lub starsze rodzeństwo do pomocy.

Przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu, od 2014 roku, działa KLUB FILMOWY “Movie się”. Serdecznie zapraszamy do wspólnego oglądania, oraz do dyskusji po każdym seansie.

Najbliższy seans 3.10.2019 o godzinie 16.00

Gdy Holly (Julia Roberts) wraca do domu ze świątecznych zakupów, zastaje na schodach nieoczekiwanego gościa – swojego syna Bena (Lucas Hedges), który nie powinien był opuszczać ośrodka odwykowego. Kochająca matka, mimo obaw, przyjmuje go z otwartymi ramionami. Ma nadzieję, że Ben jest “czysty” i będzie mogła cieszyć się Bożym Narodzeniem z nim i resztą rodziny. Okazuje się jednak, że wizyta Bena może sprowadzić poważne kłopoty. Podczas kolejnych 24 godzin, które mogą zmienić na zawsze ich życie, Holly zrobi wszystko, by uratować ukochane dziecko.

(red./MBP Morąg)