AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Kolejna edycja “Mała książka – wielki człowiek”

Oddział dla Dzieci MBP w Morągu zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym z roczników 2014-2017 i ich rodziców, którzy otrzymają wyjątkowe wyprawki czytelnicze. Dzieci znajdą w niej książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka oraz Kartę Małego Czytelnika.

Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Dla rodziców przygotowano natomiast broszurę informacyjną przypominającą o ważnej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Kampania jest realizowana przez Instytut Książki oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Akcja „Mała książka – wielki człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej projektu www.wielki-czlowiek.pl oraz profilu na portalu Facebook: www.facebook.pl/malaksiazkawielkiczlowiek.

Przyjdź i odbierz swoją wyprawkę!!!

(red./MBP Morąg)

error: Nie kopiuj!!!