Kolejna edycja Targów Rolnych Zagroda już w październiku

Targi Rolne ZAGRODA to największe wydarzenie w branży w północno-wschodniej Polsce. W dniach 26-27 października w Ostródzie spotkają się rolnicy z północnej Polski z producentami i dystrybutorami związanymi z rynkiem szeroko rozumianej hodowli rolniczej.

W szerokiej ofercie wystawców będzie można znaleźć wszystko, co niezbędne w uprawach roślin i hodowli zwierząt. Targi ZAGRODA będą również doskonałą okazją do zaczerpnięcia fachowej wiedzy podczas konferencji i szkoleń, do spotkania się z najważniejszymi przedstawicielami branży, do zapoznania się z nowoczesnymi produktami i usługami wyznaczającymi nowe trendy w rolnictwie.

Targom kolejny raz będzie towarzyszyć Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych, której organizatorem jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Rolniczego. Tradycyjnie na ringu wystawowym zostaną zaprezentowane najlepsze okazy bydła mięsnego, bydła mlecznego, koni zimnokrwistych i wielu innych gatunków hodowlanych. Spośród prezentowanych zwierząt wyłonieni zostaną championi i super-championi, a hodowcy najlepszych okazów zostaną odznaczeni. W tegorocznej edycji wystawy organizatorzy przygotowali coś, czego jeszcze nie było, czyli wystawę zwierząt futerkowych! Hodowcy z Polskiego Związku Hodowców Zwierząt Futerkowych pokażą w Expo Mazury najlepsze okazy lisów, norek i szynszyli!

Nowością w tej edycji będzie Giełda Używanych Maszyn Rolniczych, której współorganizatorem jest portal TopTraktor.pl. To świetna okazja dla wszystkich, którzy chcieliby zaopatrzyć swoje gospodarstwo w kolejne sprzęty rolnicze oraz dla tych, którzy chcieliby taki sprzęt sprzedać. Współpraca z TopTraktor.pl gwarantuje, że prezentowane sprzęty będą w znakomitym stanie, a wszystkie transakcje będą bezproblemowe.

Targi Hodowlane ZAGRODA to okazja aby prześledzić wszystko co jest niezbędne we właściwej hodowli zwierząt oraz uprawie roślin, poznać innowacyjne hodowlane trendy i przetestować nowe produkty.

ZAGRODA od kilku lat skupia duże grono przedsiębiorców i rolników. Umożliwia hodowcom prezentację zwierząt a producentom i dystrybutorom prezentację najnowszych technologii i rozwiązań wykorzystywanych w chowie zwierząt i rolnictwie. To czas spotkań ze specjalistami z branży rolnej i hodowlanej; to czas na przejrzenie nowinek technologicznych, czerpania pomysłów oraz zdobywania wiedzy podczas paneli dyskusyjnych i konferencji. Wśród wystawców znajdziemy producentów i dystrybutorów z zakresu: produkcji zwierzęcej, chowu i hodowli zwierząt, motoryzacji rolniczej, zarządzania i doradztwa w gospodarstwie i wielu innych branż.

Współorganizatorem Targów Hodowlanych Zagroda jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Więcej o wydarzeniu na: www.zagrodaexpo.pl

(org.)