Kolejne obiekty z dofinansowaniem do termomodernizacji!
Powiat Ostródzki otrzymał ponad 3 920 000 zł na termomodernizację budynków: sali sportowej przy Zespole Szkół Rolniczych w Ostródzie oraz Domu dla Dzieci i Młodzieży „Promyk” w Morągu .
Działania przewidziane w projekcie pozwolą na zwiększenie efektywności budynków, co przełoży się na:
poprawę stanu środowiska atmosferycznego
poprawę warunków do edukacji w tych placówkach
Wartość całkowita projektu: 4 729 518,33 zł
Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur.
(Powiat Ostródzki)

