Warmia i Mazury

Komunikat Oddziału Paszportowego

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym i urlopowym, a także luzowaniem obostrzeń, wzrosło zapotrzebowanie na wyrobienie paszportu.

Oddział Paszportów w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim, przewidując taką sytuację, otworzył się na bezpośrednią obsługę klienta już 10 maja br. Codziennie, w sposób szybki i sprawny, na bieżąco obsługiwanych jest nawet do 400 klientów.

Jednak, wychodząc naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu na paszport, postanowiliśmy uruchomić dodatkowe możliwości obsługi klienta. W związku z tym Oddział Paszportów Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie, począwszy od 26 czerwca br. do końca lipca br. czynny będzie dodatkowo w każdą sobotę.

Wizyty w soboty możliwe będą jedynie po dokonaniu rezerwacji on-line za pośrednictwem strony www.uw.olsztyn.pl/rezerwacje/

Rezerwacja na najbliższą sobotę 26 czerwca br. została już uruchomiona. Natomiast rejestracja wizyt na kolejne soboty lipca br. będzie uruchamiana w każdy poniedziałek. Dla umówionych klientów zostanie otwarte wejście A od ul. Kopernika w Olsztynie.

Ponadto, zmieniony został czas pracy Oddziału Paszportów w poniedziałki:

Olsztyn, Ełk, Elbląg, Kętrzyn: 9:00 – 17:00

– Giżycko, Bartoszyce: 11:00 – 16:45.

(UW Olsztyn)

 

error: Nie kopiuj!!!