AktualnościHALO MORĄGWarmia i Mazury

Komunikaty głosowe policji na terenie powiatu

Kilka razy na dobę na terenie powiatu ostródzkiego będzie można usłyszeć komunikaty głosowe nadawane przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. W komunikatach znajdą się między innymi prośby o niegrupowanie się oraz pozostanie w domach. Wszystko po to, by mieszkańcy naszego powiatu byli bezpieczni i zdrowi.

Od dziś (24.03) na terenie naszego powiatu z policyjnych radiowozów nadawane będą komunikaty głosowe w związku z ogłoszoną na terenie Polski epidemią koronawirusa. Komunikaty głosowe mają na celu przede wszystkim przypomnienie mieszkańcom naszego powiatu o zachowaniu środków ostrożności po to, by zminimalizować ryzyko rozprzestrzenienia się wirusa. Policjanci będą apelować o pozostanie w domach a w przypadku konieczności wyjścia o unikanie kontaktu z innymi osobami i zachowanie dystansu między nimi.

Apelujemy! To od odpowiedzialnej postawy każdego z nas, nie tylko dziś czy jutro ale przez cały czas trwania epidemii, zależy zdrowie i życie nasze oraz naszych najbliższych.

(KPP Ostróda)

error: Nie kopiuj!!!