Warmia i Mazury

Konferencja FORUM WOKÓŁ PIŁKI

Konferencja FORUM WOKÓŁ PIŁKI skierowana jest do przedstawicieli klubów, samorządów, firm i podmiotów związanych z piłką nożną. Wydarzenie podzielone na specjalne bloki tematyczne oraz panele dyskusyjne z elementami targów i networkingu.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej. Współorganizatorem jest Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki.

 FORUM WOKÓŁ PIŁKI  to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów samorządowych, administracji państwowej, działaczy sportowych, organizacji pozarządowych i biznesu. Wielostronna i bezpośrednia współpraca samorządów i klubów piłkarskich, związana z rozwojem i udostępnianiem sportowej infrastruktury, rozwija się w ostatnich latach do poziomu wywierającego istotny wpływ na społeczności lokalne. I o tym głównie chcemy mówić podczas pierwszej edycji „Forum Wokół Piłki”. W trakcie prelekcji swoimi cennymi uwagami podzielą się eksperci i prelegenci, którzy mają doświadczenie w zdobywaniu środków finansowych z samorządów lokalnych, środków ministerialnych czy Funduszy Europejskich. Stawiamy ponadto na inspirowanie oraz propagowanie rozwiązań związanych ze skutecznym pozyskiwaniem innych inwestycji, nawiązanie kontaktów, zrozumienie potrzeb oraz budowanie dobrego klimatu wokół szeroko pojętej „piłki nożnej” na Warmii, Mazurach i Powiślu.

 Data: 
29 września 2023 (piątek)

 Miejsce: 
Park Naukowo-Technologiczny w Olsztynie,
ul. Władysława Trylińskiego 2

 Konferencja skierowana do: 

Przedstawicieli lokalnych samorządów (w tym osoby odpowiedzialne za sport).

Przedstawicieli klubów.

Sponsorów klubów.

Firm świadczących usługi dla środowiska sportowego (np. renowacje boisk, sprzęt sportowy.

 Wstęp: 

Udział w konferencji jest darmowy. Rejestracji należy dokonać poprzez formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność prawidłowych zgłoszeń.

(wmzpn)

error: Nie kopiuj!!!