Warmia i Mazury

Konferencja #WaMaMarketing już w czerwcu

Druga edycja konferencji #WaMaMarketing, organizowanej przez samorząd województwa, odbędzie się 15 czerwca 2023 roku w Olsztynie.

#WaMaMarketing to źródło najwyższej jakości wiedzy, inspiracji i relacji z obszaru nowych technologii, social mediów, e-commerce oraz wirtualnej rzeczywistości.

Swój udział zapowiedzieli charyzmatyczni mówcy, wpływowi liderzy, naukowcy i międzynarodowi eksperci, którzy nie przewidują trendów, ale sami je kreują.

Uczestnicy spotkania zapoznają się z tematami związanymi z promocją biznesu w internecie, metodami i narzędziami modelującymi customer experience czy wykorzystaniem możliwości sztucznej inteligencji w marketingu.

Konferencja #WaMaMarketing realizowana jest w ramach projektu „Promocja Gospodarcza Warmii i Mazur 2020+” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Wstęp jest bezpłatny – obowiązują zapisy.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularze zgłoszeniowe na stronie internetowej: https://invest.warmia.mazury.pl/category/wamamarketing 

Szczegółowy program

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!