Kursy Spikera i Koordynatora ds. Bezpieczeństwa w Kętrzynie i Ostródzie
W zimowej przerwie pomiędzy rozgrywkami zorganizowany zostanie kurs spikerski, a także kurs koordynatora ds. bezpieczeństwa.
W twoim klubie nie ma spikera? Czujesz, że podołasz zadaniu i chcesz się sprawdzić w tej roli podczas meczów ligowych? Zachęcamy do udziału w kursie! Po uczestnictwie w kursie spikerskim, uczestnik będzie posiadał uprawnienia do spikerowania spotkań od trzeciej ligi po B-klasę organizowanych przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.
Jednocześnie odbywać się będzie także kurs koordynatora ds. bezpieczeństwa. Uczestnictwo w kursie sprawi, że będzie można pełnić funkcję koordynatora podczas meczów Klasy Okręgowej, A-Klasy i B-Klasy.
Kursy odbędą się w następujących miejscach i terminach:
Kętrzyn – 21 stycznia 2023 r. – Stadion Miejski OSiR, przy ul. Bydgoska 20
9:00 – 13:00 Kurs Spikera
13:30 – 17:00 Kurs Koordynatora ds. bezpieczeństwa
Ostróda – 22 stycznia 2023 r. – Stadion Miejski OCSiR, przy ul. 3 Maja 19.
9:00 – 13:00 Kurs Spikera
13:30 – 17:00 Kurs Koordynatora ds. bezpieczeństwa
W celu uczestnictwa w wybranym kursie prosimy o wypełnienie do dnia 19 stycznia formularza dostępnego -> TUTAJ
(wmzpn)