AktualnościHalo Morąg

Małe rączki, wielkie ogródki: wiosenne przygody w zerówce „Trójki”!

W zerówce Szkoły Podstawowej nr 3 w Morągu nastał prawdziwie wiosenny nastrój! Maluchy zamieniły się w małych ogrodników, pełnych entuzjazmu i zapału do pracy. Razem  z nauczycielami stworzyli szkolny pierwszy wiosenny ogródek, który teraz mieni się kolorami tulipanów, żonkili, krokusów i hiacyntów. Dzieci z wielkim zaangażowaniem sadziły cebulki, siały nasiona i uczyły się, jak pielęgnować swoje rośliny, by mogły pięknie rosnąć.

Podczas tej praktycznej lekcji przyrody, mali ogrodnicy dowiedzieli się, jak kluczowe są słońce, woda i troska w uprawianiu roślin. To doświadczenie nie tylko bawiło, ale także edukowało, ucząc dzieci odpowiedzialności, cierpliwości oraz doceniania piękna otaczającej nas natury. Z niecierpliwością czekamy na moment, kiedy szkolne kwiaty zakwitną, przynosząc jeszcze więcej radości i dumy ze wspólnej pracy!

(red./SP 3 Morąg)