HALO MORĄG

Miłakowo. Przedsiębiorco, rozwiń swoją firmę!

Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do udziału w bezpłatnym webinarium „Fundusze Europejskie – oferta dla przedsiębiorców” organizowanym przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Elblągu.

Webinarium skierowane jest głównie do przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy są zainteresowani informacjami nt. inwestycji umożliwiających wzrost pozycji firmy na rynku oraz refundacją kosztów usług rozwojowych. Podczas spotkania omówione zostaną różne formy wsparcia – dotacje i pożyczki.

Termin: 27 października 2021 r. w godzinach 10:00 – 11:00;

Miejsce: platforma on-line.

Warunki uczestnictwa:

  1. Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres email: lpielblag@warmia.mazury.pl do 26 października 2021 r. do godz. 12:00.
  2. Potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji na adres wskazany w formularzu).

P.S. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o spotkaniu, a także agendę i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: https://rpo.warmia.mazury.pl/artykul/7642/webinarium-fundusze-europejskie-%E2%80%93-oferta-dla-przedsiebiorcow?fbclid=IwAR3JSvoOlUeG2_qhA9C2xyrVQZCl53-P5EXADZGYpPkB0s8iA67CzzclyOA

(UM Miłakowo)

error: Nie kopiuj!!!