Warmia i Mazury

Misja gospodarcza w trybie online

Kolejna misja gospodarcza z przedsiębiorcami z krajów UE, którą organizuje samorząd województwa, potrwa od 11 do 12 maja 2021 roku.

Głównym celem misji jest wsparcie przedsiębiorstw z Warmii i Mazur w nawiązaniu relacji biznesowych z przedsiębiorcami z krajów UE oraz prezentacja potencjału gospodarczego województwa.

Ważne jest również budowanie wizerunku Warmii i Mazur jako regionu atrakcyjnego w zakresie bezpośrednich inwestycji zagranicznych, jak również wiarygodnego partnera biznesowego.

Wśród przedsiębiorców z zagranicy, którzy zadeklarowali swój udział w wydarzeniu są przedstawiciele sektora żeglarskiego, obróbki metali, recyklingu. Region Warmii i Mazur reprezentować będą min. producenci elementów jachtów, wyrobów ze stali nierdzewnej i automatyki przemysłowej.

Zainteresowanie udziałem w misji świadczy o stale rosnącej potrzebie nawiązywania nowych biznesowych relacji przez regionalnych przedsiębiorców, zwłaszcza w obecnie panujących uwarunkowaniach rynkowych.

Udział w misjach dla przedsiębiorców jest w całości finansowany w ramach projektu „Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2020+”.

(wwim)

 

error: Nie kopiuj!!!