Morąg ma dwa punkty szczepień

Poseł Zbigniew Ziejewski na antenie Radia Olsztyn mówił, że wojewoda warmińsko-mazurski zapewnił go, że w Morągu będą dwa punkty szczepień: w szpitalu i przychodni przy ul. Warmińskiej. Informację parlamentarzysty potwierdzają: Ewa Michałowska, prezes szpitala oraz dr. n. med. Jacek Perliński, wiceprezes NZOZ „Twoje Zdrowie”.

Jak pisaliśmy wcześniej poseł Zbigniew Ziejewski, po naszej interwencji, że Morąga nie ma na liście placówek medycznych, które zajmą się szczepieniem przeciw COVID-19 parlamentarzysta rozmawiał z wojewodą warmińsko-mazurskim, od którego uzyskał zapewnienie, że w naszym mieście dwa punkty: w szpitalu i w przychodni przy ul. Warmińskiej będą szczepiły.

Wczoraj informację o powstaniu punktu w Szpitalu Miejskim w Morągu przekazała nam prezes spółki Ewa Michałowska, która powiedziała, że było to możliwe dzięki wsparciu ze strony Burmistrza Morąga oraz zaangażowaniu personelu szpitala.

Leszek Biernacki, zastępca Burmistrza Morąga powiedział, że prosił przychodnię „Twoje Zdrowie”, aby również włączyła się do szczepień. Uzyskał zapewnienie wiceprezesa NZOZ „Twoje Zdrowie”, dr. n. med. Jacka Perlińskiego, że w placówce taki punkt powstanie.

Dzisiaj (13.01) w rozmowie z naszym portalem dr. n. med. Jacek Perliński powiedział, że „Twoje Zdrowie” będzie szczepiło chętne osoby.

(red.)