Morążanie drudzy w Ultramaratonie Warmińskim

Jarosław Rowicki i Cezary Siepioła ze Stowarzyszenia „Leśny Cross” zajęli  drugie miejsce jako para w Ultramaratonie Warmińskim – Warneland, na dystansie  W100+, z czasem 12:48:35.

Warneland to Ultramaraton Warmiński, rozgrywany na dwóch dystansach W50+ i W100+. Bieg W100+ wystartował o godzinie 00:00 natomiast W50+ o 6:00.

Jego trasa prowadziły przez malownicze tereny warmińskiej krainy. Uczestnicy, poza zmaganiami sportowymi, byli raczeni także doznaniami widokowymi.  Leśne, tajemnicze i klimatyczne ścieżki, polne drogi i towarzystwo rzek oraz jezior, położonych na trasie, którą przemierzał lodowiec, to wszystko można było zakodować na długie lata w swojej biegowej pamięci.

–  Ja i mój Warneland – Ultramaraton Warmiński. Kolejna przygoda, no i nasz wielki sukces. Drugie miejsce w klasyfikacji par w biegu na 100 km. Fajnie było spotkać wszystkich znajomych wariatów.
Wybraliśmy się na ten bieg z grupą przyjaciół z naszego Stowarzyszenia „Leśny Cross”. Nagroda sportowca roku naszej lokalnej gazety zobowiązuje. Przed nami jeszcze wiele wyzwań – mówią zgodnie Jarek i Czarek.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

(red./ fot. org./fot. arch. priv)