AktualnościHALO MORĄG

Morążanie szyją maseczki dla szpitala

Morążanie uruchomili akcję szycia maseczek dla szpitala w Morągu. Każda ilość maseczek jest pilnie potrzebna!!!Przyłącz się do akcji.

– Kto może szyć, niech się zgłosi, a ci którzy nie mogą, ale chcą pomóc-mogą przekazać tkaniny bawełniane, tasiemki, troczki czy nici dla tych co szyją. WSZYSCY MOŻEMY BYĆ BOHATERAMI w walce z koronawirusem! – mówią inicjatorki akcji https://www.facebook.com/events/201303211195332/

Jeżeli nie macie szablonów to poniżej podajemy bardzo prosty wzór. Wystarczą dwa razy wyciąć, założyć 3 zakładki po obu stronach wg strzałek, po bokach przymocować kuleczki lub tricki i zszyć obie warstwy razem.

– Szyjemy dalej, mamy sporo materiałów od dobrych ludzi, naszych Morążan, ale rąk już nie starcza do pracy, może ktoś ma maszynę i chcę pomóc? Pomogę, pokażę, nauczę, to bardzo bardzo prosta robota. Liczymy na Was Kochani – dodają inicjatorki akcji.

Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji o udziale w wydarzeniach masowych podczas epidemii koronawirusa (COVID-19), przekazujemy wskazówki dotyczące zdrowia publicznego opracowane przez gov.pl.

Zobacz wytyczne

(red.)

error: Nie kopiuj!!!