AktualnościHALO MORĄGWarmia i Mazury

NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, w związku z prowadzonymi działaniami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się zakażeń wirusem SARS-CoV-2 i pojawiającymi się informacjami o próbach oszustw informujemy, że Państwowa Inspekcja Sanitarna:

Nie pobiera żadnych opłat za wykonywane działań związanych z koronawirusem

Nie prowadzi pomiaru temperatury ciała u osób objętych kwarantanną oraz innych mieszkańców regionu

Nie prowadzi dezynfekcji domów/mieszkań

Nie rekomenduje żadnych firm dezynfekcyjnych prowadzących tego typu działania

Nie odwiedza mieszkańców w celu prowadzenia wywiadu dotyczącego zakażeń koronawirusem.

Pracownicy Inspekcji Sanitarnej:

komunikują się z Państwem telefonicznie

Prosimy zachować czujność i nie wpuszczać oszustów do swoich domów/mieszkań!

Oszuści podszywający się pod pracowników służb sanitarnych wchodzą do mieszkań i wykorzystując nieuwagę domowników okradają ich z cennych przedmiotów i gotówki!

Zanim otworzą Państwo drzwi należy upewnić się czy osoby podające się za przedstawicieli Państwowej Inspekcji Sanitarnej są jej pracownikami. Można to zrobić dzwoniąc do odpowiedniej terenowo Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Wykaz niezbędnych telefonów na terenie województwa warmińsko-mazurskiego można znaleźć na stronie internetowej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie www.wsse.olsztyn.pl oraz stronach internetowych poszczególnych Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych.

Wszelkie podejrzenia co do osób próbujących dostać się do Państwa domu/mieszkania w celu wykonania działań związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania koronawirusa prosimy zgłaszać na policję.

(WSSE Olsztyn)

error: Nie kopiuj!!!